Podstrona: Uczestnictwo w organizacjach i projektach / Dane personalne

Uczestnictwo w organizacjach i projektach

red. Agata Surówka

Uczestnictwo w organizacjach:
- Skarbnik w Polskim Towarzystwie Statystycznym- Oddział w Rzeszowie.
- Członek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.
- Członek Sekcji Klasyfikacji i Analizy Danych Polskiego Towarzystwa Statystycznego.
- Członek European Association for Evolutionary Political Economy

Uczestnictwo w projektach:
- Program  Akceleracji Przedsiębiorczości Akademickiej "Science Startup", organizator: Podkarpackie Centrum Innowacji, Rzeszów 2023

- Projekt Unijny Foresight  "Proirytetowe technologie dla zrównoważonego rozwoju województwa podkarpackiego"

- Uczestnictwo w grancie na badania własne otrzymanym z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pt. Wpływ transportu lotniczego na regionalne rynki pracy w Polsce (Grant NCN nr 1800/B/H03/2010/39)

- Pomoc w organizacji II Podkarpackiego konkursu Edukacyjnego "Mistrzowie Statystyki" dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z województwa podkarpackiego, który odbył się 20 lutego 2015 r., a którego organizatorem był Urząd Statystyczny w Rzeszowie, Polskie Towarzystwo Statystyczne O/Rzeszów oraz Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Rzeszowie.

- Pomoc  w organizacji III Podkarpackiego konkursu Edukacyjnego "Mistrzowie Statystyki" dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z województwa podkarpackiego, który odbył się 18 marca 2016 r., a którego organizatorem był Urząd Statystyczny w Rzeszowie, Polskie Towarzystwo Statystyczne O/Rzeszów, pracownicy Katedry Metod Ilościowych na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej oraz Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Rzeszowie.

- Uczestnictwo w I Ogólnopolskiej Olimpiadzie statystycznej (afiliacja: Politechnika Rzeszowska), która odbyła się w dniu 13 stycznia 2017 roku w  Rzeszowie (zawody okręgowe - okręg Rzeszów), a której organizatorem jest Główny Urząd Statystyczny. Patronat honorowy nad Olimpiadą objął m.in,. Minister Edukacji Narodowej, Kuratorzy Oświaty z województw Polski, Marszałkowie z województw Polski, Wojewodowie z województw Polski i inni.

- Uczestnictwo w II edycji Ogólnopolskiej Olimpiady statystycznej (afiliacja: Politechnika Rzeszowska), która odbyła się w dniu 9 stycznia 2018 roku w Rzeszowie (zawody okręgowe - okręg Rzeszów), a której organizatorem jest Główny Urząd Statystyczny. Patronat honorowy nad Olimpiadą objął: Minister Edukacji Narodowej, Kuratorzy Oświaty z województw Polski, Marszałkowie z województw Polski, Wojewodowie z województw Polski i inni.

- Uczestnictwo w III edycji Ogólnopolskiej Olimpiady statystycznej (afiliacja: Politechnika Rzeszowska), która odbyła się w dniu 9 stycznia 2019 roku w Rzeszowie (zawody okręgowe - okręg Rzeszów), a której organizatorem jest Główny Urząd Statystyczny. Patronat honorowy nad Olimpiadą objął: Minister Edukacji Narodowej, Kuratorzy Oświaty z województw Polski, Marszałkowie z województw Polski, Wojewodowie z województw Polski i inni.

- Uczestnictwo w IV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady statystycznej (afiliacja: Politechnika Rzeszowska), która odbyła się w dniu 4 grudnia 2019 roku w Rzeszowie (zawody okręgowe - okręg Rzeszów), a której organizatorem jest Główny Urząd Statystyczny. Patronat honorowy nad Olimpiadą objął: Minister Edukacji Narodowej, Kuratorzy Oświaty z województw Polski, Marszałkowie z województw Polski, Wojewodowie z województw Polski i inni.

- Cykliczne uczestnictwo w Zajęciach Edukacyjnych organizowanych przez Urząd Statystyczny w Rzeszowie w ramach Edukacji Statystycznej.

- Cykliczne uczestnictwo w Dniach Otwartych Urzędu Statystycznego w Rzeszowie (9 marca 2016r; 9 marca 2017r, 7 marca 2018r; 8 marca 2019r., 17 listopada 2019r.)

- Uczestnictwo w  Dniach Otwartych Funduszy Europejskich (12 maja 2016 r.)

Erasmus+

- wyjazd w ramach wymiany Erasmus+ do Łotwy (Ryga) - BA School of Business and Finance, pobyt w okresie od 20 maja 2018 r. do 26 maja 2018 r.

- wyjazd w ramach wymiany Erasmus+ na Litwe (Wilno) - Vilniaus kooperacijos kolegija- University of Applied Science, pobyt w okresie od 7 maja 2017r. do 13 maja 2017r.